مراقبت از پوست

معرفی محصولی موثر و بی‌نظیر

تیم تخصصی اسپاد ژن با تکیه بر دانش و توانایی متخصصین خود در حوزه شیمی دارویی، فارماسیوتیکس، پزشکان مجرب رشته های بالینی، غدد و متخصصین پوست، موفق به ایجاد فرآورده ای با ساختار طبیعی و زیست سازگار با پوست شده که به صورتی موثر و کارآمد قادر به بهبود طیف وسیعی از مشکلات پوستی است.

ترمیم زخم و از بین بردن اسکار

فرآورده حاصل،  به عنوان یک عامل موثر در کاهش تعداد باکتری ها در زخم های باز عمل می کند و باعث بهبودی سریع زخم می شود. این فرآورده قبل و بعد از عمل جراحی به عنوان یک عامل ضد عفونی کننده و ضد التهاب مورد آزمایش قرار گرفته و نتایج نشان می دهد که، از طریق انعقاد موضعی، برای بستن بافت های آسیب دیده، تکثیر و مهاجرت سلول های اندوتلیال جدید، مهار متالوپروتئازهای مضر، مهاجرت سریع تر فیبروبلاست های پوستی، کاهش گرانولاسیون ماست سل و پردازش سریع تر آنتی ژن های میکروبی در غدد لنفاوی موضعی، منجر به تسریع بهبود زخم می شود . 

از سوی دیگر، این ماده با تحریک ساخت کلاژن منجر به بهبود جای زخم شده و با تنظیم فعالیت سیستم ایمنی، لکوترین های تولید شده توسط نوتروفیل مثل LTB4، اینترلوکین IL-6 و IL-2 را کاهش می دهد و متالوپروتئینازهای ماتریکس (MMPs)، (مانند MMP-7، کلاژناز ها)  دگرانولاسیون ماست سل و آزادسازی سیتوکین ناشی از ایمونوگلوبولین E را کاهش می دهد و اثرات مطلوبی بر مهاجرت کراتینوسیت ها و فیبروبلاست ها ایجاد می کند. استفاده از این فراورده بعد از عمل جراحی، مانع از تشکیل بافت کلوئیدی و هیپرتروفی در موضع جراحی می شود.

از بین بردن آکنه فعال

همچنین تیم تحقیقاتی اسپادژن، موفق به ایجاد فرمولاسیون جدیدی از این فرآورده ، برای از بین بردن آکنه فعال و اسکار ناشی از آن شد ه است، مطالعات ما نشان می دهد که این فرآورده با از بین بردن باکتری های پروپیونی باکتریوم آکنه و استافیلوکوکوس اورئوس که عامل اصلی ایجاد آکنه هستند، عفونت باکتریایی، تحریک، قرمزی و التهاب ضایعات آکنه را کاهش می دهد. همچنین با از بین بردن باکتری هایی که روند بهبودی زخم را به تأخیر می اندازد، باعث بهبود زخم های حاصل از ضایعات آکنه می شود. 

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد این فرآورده، در ترمیم پوست و متعادل نگه داشتن فلور میکروبی ، ما در حال توسعه طیف وسیعی از فرمولاسیون های نوین براساس این فرآورده هستیم تا محصولات مراقبت از پوست مانند پاک‌کننده‌ها، سرم‌ها، ماسک‌ها ، فرآورده های ضد آکنه، کرم های ترمیم کننده زخم و پانسمان های زخم را تولید کنیم. 

پیمایش به بالا