درباره ما

ما با تکیه بر توانایی‌های علمی تیم پژوهشی خود و استفاده از فناوری‌های روز دنیا، می‌کوشیم افق‌های جدیدی از علم و فناوری زیستی را در مسیر بهبود سلامت و کیفیت زندگی بشر بپیماییم.

درباره‌ شرکت

هسته اولیه شرکت دانش فناور اسپادژن در سال ۱۳۹۷ توسط تعدادی از دانشجویان نخبه مقطع دکتری تخصصی رشته‌های بیوتکنولوژی، هوش مصنوعی، داروسازی و پزشکی دانشگاه های تراز اول ایران ایجاد شد. این گروه کاملا علمی و تخصصی، از ابتدا راهبرد و خط مشی خود را بر مبنای نوآوری، اکتشاف و اختراع در صنایع دارویی قرار داده و بدین منظور در طول مسیر خود، شروع به همکاری و تحقیق و توسعه با همتایان خود در دانشگاه‌های برتر جهان از جمله موسسه فناوری ماساچوست (MIT)، بریتیش کلمبیا و هاروارد نموده و موفق به تشکیل گروه منسجم تحقیق و توسعه (R&D) متشکل از نخبگان غالباً ایرانی در سطح جهان شده است.

تاسیس شرکت

درسال ۱۴۰۱ با توجه به سرمایه‌گذاری کلان بخش خصوصی بر روی پروژه های ارائه شده توسط تیم تحقیق و توسعه، این گروه فعالیت خود را به عنوان شخصیتی حقوقی و دانش بنیان با نام شرکت دانش‌فناور اسپادژن (سهامی خاص) ادامه و دستاوردهای تحقیقاتی خود را وارد مرحله تولید کرده است.

به سوی کشف بی‌نهایت

ما با شعار «به سوی کشف بی‌نهایت»، با تکیه بر دانشمندان تراز اول تیم بزرگ تحقیق و اکتشاف خود و همچنین پشتوانه سرمایه گذاری کلان بخش خصوصی، با سرعتی باورنکردنی با کشف ناشناخته‌ها در افق‌های علوم داروسازی، بیوتکنولوژی و پزشکی در جهت سلامت بشر قدم برمی‌داریم. ما این تعهد را به خود داده‌ایم که از زمان خود فراتر حرکت کرده و در عرصه تکنولوژی دارویی پیشگام باشیم.

پیمایش به بالا
ارتباط با تیم پشتیبانی اسپادژن

سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟