تست های روابط اجتماعی

تست اضطراب اجتماعی

تست اضطراب اجتماعی تست اضطراب اجتماعی نگرانی ها و ترس های شما را در موقعیت های اجتماعی می سنجد.بصورت رایگان و تفسیری جامع می توانید هم اکنون انجامش بدید.

تست احساس تنهایی

تست احساس تنهایی تست احساس تنهایی را می توانید هم اکنون بصورت کاملا رایگان و با تفسیر جامع انجام دهید. با این تست می توانید درک بهتری از احساس خود داشته باشید.

تست ترس های قبل از ازدواج

تست ترس های قبل از ازدواج تست روانشناسی ازدواج اشاره به ابزارها و آزمون هایی دارد که در مشاوره ازدواج، برای تسهیل تصمیم گیری بهتر، قبل از ایجاد روابط مشترک به کار می رود.

تست هوش هیجانی شات

تست هوش هیجانی شات تست هوش هیجانی شات آزمونی معتبر برای سنجش «هوش هیجانی کلی» شما می باشد. حتی اگر هوش بالایی داشته باشید، بدون داشتن هوش هیجانی نمی توانید در کار و زندگی خود موفق شوید.

بیشترین سوالات درباره تست های بالینی و تشخیصی

تست های روابط اجتماعی آزمون هایی هستند که به توانایی روابط با دیگران و همچنین شبکه اجتماعی افراد بر می گردد. تاکید اکثر این آزمون ها بر ارزیابی نقاط قوت و ضعف افراد برای حل و فصل مشکلات اجتماعی است.

 

از آنجا که روابط اجتماعی عامل مهمی برای بهزیستی و رفاه در زندگی است، بنابراین سنجش این ویژگی کمک می کند تا اطلاعات خوبی در مورد سلامت اجتماعی خود داشته باشید. تست های روابط اجتماعی به شما کمک می کند تا مشکلات و نقائص روابط اجتماعی خود را شناسایی نموده و برای بهبود و ارتقاء آن تلاش کنید.

 

مهمترین تست برای ارزیابی توانایی روابط اجتماعی آزمون «هوش هیجانی» است. شما با ارزیابی هوش هیجانی خود می توانید توانایی و قابلیت های خود را برای درک مسائل و موضوعات اجتماعی محک بزنید.

 

بله، کلیه آزمون های استفاده شده در دسته بندی روابط اجتماعی جزء تست های معتبر بین المللی هستند. اعتبار هر کدام از این آزمون ها در مطالعات علمی مورد بررسی و تایید قرار گرفته است.

پیمایش به بالا