محصولات دارویی اسپادژن

هیپوکلروس اسید

هیپوکلروس اسید ماده­ای است که به راحتی در دیواره‌های سلولی باکتری نفوذ میکند

بیشتر

ماده‌ موثره سیلوسایبین

دانشمندان اسپادژن برای اولین بار در ایران موفق به استخراج سیلوسایبین شدند

بیشتر

درمان سرطان ریه

سرطان ریه زمانی اتفاق می‌افتد که سلول‌های غیرطبیعی رشد کنترل‌ناپذیری...

بیشتر

تحقیق و توسعه (R&D)

مدیریت تحقیق و توسعه، اساس فعالیت‌های دانش فناورانه است و مسیر دستیابی به نتایج کاربردی را ترسیم می‌کند. تیم تحقیق و توسعه اسپادژن، درحال فعالیت در زمینه‌های مختلف فارماکولوژی، زیست‌فناوری و علوم نوین پزشکی است. هدف از این پژوهش‌ها، دستیابی به روش‌های نوین بهداشت و درمان با استفاده از بهترین پتانسیل‌های علمی و زیرساختی در داخل و خارج از کشور است. تحقیق و توسعه در اسپادژن، شامل همه مراحل کشف دارو، نحوه دارورسانی، درمان، پایش و فراتر از آن می شود.

ما در اسپادژن با شعار «به سوی کشف بی‌نهایت»، با تکیه بر دانشمندان تراز اول تیم بزرگ تحقیق و اکتشاف خود و همچنین پشتوانه سرمایه گذاری کلان بخش خصوصی، با سرعتی باورنکردنی با کشف ناشناخته‌ها در افق‌های علوم داروسازی، بیوتکنولوژی و پزشکی در جهت سلامت بشر قدم برمی‌داریم. تیم اسپادژن این تعهد را به خود داده‌ است که از زمان خود فراتر حرکت کرده و در عرصه تکنولوژی دارویی پیشگام باشد.

سرمایه گذاری

تیم حرفه ای و کارآزموده بخش بازرگانی اسپادژن ، سرمایه گذاری هدفمند و پر بازده را با کمترین میزان ریسک و خطر برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در صنعت دارویی نوین تضمین نموده و همچنین آماده سرمایه گذاری بر روی پروژه های نو و بکر نخبگان است.

پیمایش به بالا