انقلاب بزرگ در درمان قطعی سرطان ریه با اسپادژن

سرطان ریه زمانی اتفاق می‌افتد که سلول‌های غیرطبیعی رشد کنترل‌ناپذیری داشته باشند و این سلول‌ها باعث ایجاد تومور در ریه شوند. در سال 2022، سرطان ریه به تنهایی باعث مرگ حدود 2.09 میلیون نفر در سراسر جهان شده است. نرخ بقای پنج ساله برای افراد مبتلا در هنگام تشخیص زود هنگام سرطان ریه، ۵۶ درصد است، این رقم زمانی که سرطان دیر تشخیص داده می‌شود، تنها به ۵ درصد کاهش می‌یابد ولی با این حال، تنها ۱۶ درصد از سرطان‌های ریه در مراحل اولیه تشخیص داده می‌شوند.

انواع سرطان ریه

سرطان ریه ( lung cancer ) از نظر بافت شناسی به دو شکل اصلی طبقه بندی می شود: سرطان ریه سلول کوچک (SCLC) و سرطان ریه سلول غیر کوچک (NSCLC) که خود شامل چندین زیر گروه (آدنوکارسینوم، کارسینوم سلول سنگفرشی و کارسینوم سلول بزرگ)  است که هرکدام دارای ویژگی های بالینی و درمان مجزا هستند. SCLC حدود ۱۵ درصد ازموارد ابتلا به سرطان ریه را شامل می‌شود در حالی که NSCLC تقریباً عامل ۸۵ درصد موارد سرطان ریه می باشد.

علائم سرطان

برخی از علائم معمول سرطان ریه عبارتند از:

 • سرفه بدون دلیل حداقل به مدت ۳ هفته (با یا بدون سرفه خونی)
 • کاهش وزن ناخواسته (بیش از ۵% در ۶ ماه)
 • تنگی نفس تازه شروع شده
 • درد قفسه سینه (به دلیل حمله تومور به پلور یا دیواره قفسه سینه)
 • درد استخوان (به دلیل متاستازها – معمولاً ستون فقرات، لگن و استخوان های بلند)

علائم سرطان

برخی از علائم معمول سرطان ریه عبارتند از:

درمان قطعی سرطان ریه

 • سرفه بدون دلیل حداقل به مدت ۳ هفته (با یا بدون سرفه خونی)
 • کاهش وزن ناخواسته (بیش از ۵% در ۶ ماه)
 • تنگی نفس تازه شروع شده
 • درد قفسه سینه (به دلیل حمله تومور به پلور یا دیواره قفسه سینه)
 • درد استخوان (به دلیل متاستازها – معمولاً ستون فقرات، لگن و استخوان های بلند)

مراحل بیماری سرطان ریه

سرطان ریه سلول غیر کوچک (NSCLC)، شایع ترین نوع سرطان ریه است که دارای پنج مرحله است.

مرحله صفر: سرطان فقط در پوشش مجاری هوایی است، به بافت های عمیق تر حمله نکرده و به خارج از ریه ها گسترش نیافته است.

مرحله اول: سرطان در بافت های ریه است اما در غدد لنفاوی یا سایر اندام ها نیست.

مرحله دوم: سرطان به غدد لنفاوی مجاور در همان سمت قفسه سینه با تومور یا به دیواره قفسه سینه، دیافراگم یا پوشش خارجی ریه گسترش یافته است.

مرحله سوم: سرطان به غدد لنفاوی در دو طرف قفسه سینه، به مدیاستن (ناحیه بین ریه ها) یا به سایر ساختارهای قفسه سینه مانند قلب، مری یا نای گسترش یافته است.

مرحله چهارم: سرطان به اندام های دور مانند مغز، استخوان ها، کبد یا غدد فوق کلیوی گسترش یافته است.

سرطان ریه سلول کوچک (SCLC) یک نوع سرطان ریه کمتر شایع اما تهاجمی تر است و دارای دو مرحله است.

مرحله محدود: سرطان فقط در یک لوب ریه و غدد لنفاوی مجاور در همان سمت قفسه سینه است.

مرحله گسترده: سرطان فراتر از یک لوب ریه و غدد لنفاوی مجاور گسترش یافته است و ممکن است به غدد لنفاوی دور، یا سایر اندام ها رسیده باشد.

اطلاع از مرحله سرطان ریه به تعیین بهترین گزینه‌های درمانی و پیش آگهی برای هر بیمار کمک می کند. درمان ممکن است شامل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی، ایمونوتراپی، درمان هدفمند یا مراقبت تسکینی باشد. میزان بقا و امید به زندگی در بیماران مبتلا به سرطان ریه، به عوامل زیادی از جمله نوع و مرحله سرطان ، سن بیمار، سلامت کلی و میزان پاسخگویی به درمان وابسته است.

محدودیت های درمان های فعلی سرطان ریه

با وجود پیشرفت های عمده در درمان سرطان ریه، این سرطان همچنان یکی از علل اصلی مرگ و میر در جهان است. موانع در طراحی درمان های موثر عبارتند از:

 1. مقاومت در برابر درمان: در حالی که درمان های هدفمند موجود مانند ایمونوتراپی برای بسیاری از بیماران مبتلا به سرطان ریه موفقیت آمیز بوده است، برخی افراد به مرور زمان نسبت به این درمان ها مقاومت نشان می دهند.
 2. ناهمگونی سرطان ریه: سرطان ریه یک بیماری پیچیده با انواع متعدد و جهش های ژنتیکی مختلف است. شخصی‌سازی برنامه‌های درمانی براساس ویژگی‌های فردی، به‌ویژه برای بیمارانی که جهش‌های نادر یا کمتر شناخته شده دارند، برای جوامع پزشکی همچنان یک چالش باقی مانده است.
 3. عوارض جانبی: عوارض جانبی درمان های رایج برای سرطان ریه در بسیاری از موارد قابل توجه بوده و می تواند بر کیفیت زندگی بیمار تأثیر بگذارد.
 4. تشخیص در مراحل پایانی: با وجود پیشرفت های اخیر در تشخیص زودهنگام، در بسیاری از موارد سرطان ریه دیر و در مراحل پیشرفته تشخیص داده می شود.
 5. گزینه های درمانی محدود درموارد پیشرفت سرطان ریه: برای بیماران مبتلا به سرطان ریه پیشرفته یا متاستاتیک، دستیابی به یک درمان موثر و کارآمد می تواند دشوار باشد.
 6. هزینه بالای درمان: بسیاری از درمان‌های جدیدتر، به‌ویژه درمان‌های هدفمند مانند ایمونوتراپی، هزینه بر بوده و می توانند چالش‌های متعددی را برای بیماران ایجاد کنند.
 7. فرار سلول های سرطانی از سیستم ایمنی: سلول های توموری به دلیل تغییراتی بر سلول های خود از دید سیستم ایمنی پنهان شده و از تیررس سیستم ایمنی در امان می مانند.
 8. مسمومیت مرتبط با درمان های مرسوم سرطان مانند پرتودرمانی و شیمی درمانی: شیمی درمانی می تواند منجر به مسمومیت ریوی شده که با علائمی مانند سرفه، تب، تنگی نفس (سختی در تنفس) و هیپوکسمی (سطح پایین اکسیژن در خون) ظاهر می شود. ریزش مو، تهوع و استفراغ، کاهش اشتها و کاهش وزن، موکوزیت دهان و دستگاه گوارش، یبوست یا اسهال، خستگی و افزایش خطر عفونت از دیگر عوارض جانبی این بیماری است.
 9. ایجاد التهاب : القای پاسخ التهابی در بدن به دلیل درمان با داروهای مهارکننده‌های ایمونوتیک، که در آن پاسخ التهابی بدن به بافت آسیب‌دیده، تحمل بیمار را مختل کرده و اثربخشی درمان با این داروها را کاهش می‌دهد.
 10. عوارض جراحی: از جمله تشکیل لخته خون، فیستول برونکوپلور، درد قفسه سینه یا ریه و آتلکتازی ریه.

کشف و نوآوری درمانی برای سرطان ریه که از محدودیت‌های موجود فراتر رود و در عین حال دقت و سرعت بی‌نظیری را در تمام مراحل بیماری ارائه می‌دهد، یک پیشرفت بزرگ در علم پزشکی خواهد بود. چنین پیشرفتی تأثیر عمیقی برافزایش امید به زندگی بیماران، سیستم های مراقبت های بهداشتی و بهبود سلامت عمومی جامعه خواهد داشت.

کشف و نوآوری بزرگ و انقلابی ما در درمان سرطان ریه

در تلاش های بی وقفه ما برای مبارزه با سرطان ریه، رویکرد درمانی نوآورانه ای  پدید آمده است که درمان قطعی سرطان ریه را در تمامی مراحل و تمامی انواع سرطان ریه به ارمغان می آورد. شرکت ما مفتخر است که از یک رویکرد انقلابی پرده برداری کند :

تجویز بهینه ترین ترکیب و دوز درمانی شامل نانوذره HOCL به عنوان دارو به همراه اکسیژن تراپی از طریق کنترل هوش مصنوعی جهت درمان قطعی سرطان ریه

ما در حال آغاز دوره جدیدی از درمان شخصی و مؤثر سرطان ریه هستیم. درهسته درمان متحول کننده ما، یک رویکرد پزشکی شخصی سازی شده (Prsonalize medicine) نهفته است که درمان را با علائم حیاتی بیماران تطبیق می دهد. سیستم کنترل هوشمند ما که توسط الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی طراحی شده است، می‌تواند علائم حیاتی بیمار را با دقت و سرعتی بی‌نظیر پردازش و تجزیه و تحلیل کرده و در نتیجه دستورات درمانی شخصی و دقیق را برای مریض تجویز کند. فرآیند درمان با صدور دستورالعمل‌هایی توسط سیستم کنترل هوش مصنوعی برای تنظیم دوز دقیق و ترکیب بهینه دارو (نانوذرات HOCL)، آب و اکسیژن آغاز می‌شود. این ترکیب با استفاده از یک سیستم نبولایزر پیشرفته با فشار و غلظت صحیح بر اساس نیازهای منحصر به فرد بیمار، به دقت به ریه تحویل داده می شود. این روش پیشگامانه تضمین می‌کند که هر بیمار یک رژیم شخصی‌سازی شده و بهینه را دریافت کند، تا پتانسیل موفقیت با این درمان به حداکثر رسیده و در عین حال عوارض جانبی را به حداقل ممکن کاهش دهد. 

دارودرمانی: نانوذرات HOCL

در تلاش برای تحقق انقلابی در استراتژی‌های درمان سرطان که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرند، توجه ما به ماده قدرتمند هیپوکلروس (HOCl) جلب شده است. این ترکیب ابتدا به دلیل نقش مهمی که در پاسخ ایمنی بدن ایفا می‌کند، مورد شناسایی قرار گرفت. همچنین، این ماده به دلیل مجموعه‌ای از خصوصیات منحصر به فردش، می‌تواند به عنوان یک مولکول هدفمند در درمان سرطان ریه مورد استفاده قرار گیرد. ویژگی‌های خارق العاده HOCl در مبارزه با سرطان ریه، ما را به ادامه تحقیقات در مورد این مولکول تشویق کرده است.

مکانیسم های HOCL  علیه سرطان عبارتند از:

استرس اکسیداتیو: HOCl یک مولکول بسیار واکنش پذیر است که می تواند استرس اکسیداتیو را در سلول ایجاد کند. استرس اکسیداتیو به عدم تعادل بین تولید گونه‌های فعال اکسیژن (ROS) و توانایی بدن برای سم‌زدایی اشاره دارد. در سلول های سرطانی، این استرس اکسیداتیو می تواند منجر به آسیب به اجزای سلولی مانند پروتئین ها، لیپیدها و DNA شود.

القای آپوپتوز (مرگ برنامه ریزی شده سلولی): آسیب DNA و استرس اکسیداتیو می تواند مسیرهای آپوپتوز مختلف را در سلول سرطانی فعال کند. این مسیرها شامل یک سری رویدادهای بیوشیمیایی هستند که در نهایت منجر به فعال شدن کاسپازها می شوند. کاسپاز ها آنزیم هایی هستند  که مسئول آغاز فرآیند آپوپتوز بوده و مسیرهای سیگنالینگ مختلفی را تعدیل می کنند این آنزیم ها در نهایت بقا و مرگ سلولی را تنظیم می کند. به عنوان مثال، کاسپازها ممکن است مسیرهایی مانند مسیر PI3K/Akt یا مسیر NF-kB را تحت تاثیر قرار دهد که در بقای سلول و التهاب نقش دارند. HOCL با تداخل با این مسیرها، سلول را به سمت آپوپتوز هدایت می کند.

فعال سازی کالپین: HOCl می تواند پروتئازهای وابسته به کلسیم به نام کالپین ها را فعال کند. کالپین ها تعدادی از پروتئین هایی را که در بقای سلولی نقش دارند مانند Bcl-2 و p53، جدا کرده که در نهایت این امر می تواند منجر به القای آپوپتوز شود.

تنظیم اتوفاژی: اتوفاژی یک فرآیند سلولی است که شامل تخریب و بازیافت اجزای سلولی می باشد. در سلول های سرطانی، اتوفاژی می تواند بقای سلول ها را در شرایط استرس افزایش دهد. HOCl اتوفاژی را تعدیل کرده و می تواند بر روی آپوپتوز یا بقای سلول های سرطانی از طریق اتوفاژی تأثیر بگذارد.

پاسخ ایمنی: القای آپوپتوز در سلول های سرطانی باعث تحریک پاسخ ایمنی می شود. سلول های سرطانی در حال مرگ سیگنال هایی را آزاد می کنند که سلول های ایمنی را به محل تومور جذب می کند. این ویژگی توانایی بدن در تشخیص و از بین بردن سلول های سرطانی را افزایش می دهد.

پارگی لیزوزوم: HOCl می تواند لیزوزوم ها را که اندامک هایی حاوی آنزیم های تجزیه کننده هستند پاره کند. انتشار این آنزیم ها در سیتوپلاسم می تواند به اجزای سلولی آسیب برساند و باعث القای آپاپتوز شود.

ویژگی های HOCL، آن  را به یک گزینه درمانی ایمن و موثر برای درمان انواع مختلف سرطان تبدیل می کند.

سرطان ریه یکی از چالش های بزرگ سلامت جهانی است و همچنان نیازمند استراتژی‌های درمانی نوآورانه بوده که بتواند به طور موثر سلول‌های سرطانی را هدف قرار دهد و در عین حال برای اثر گذاری بیشتر از سیستم ایمنی بیمار استفاده کند. در این راه درمانی،  هیپوکلروس اسید (HOCl) به دلیل توانایی منحصر به فردش در القای آپوپتوز در سلول های سرطانی و همچنین تقویت پاسخ ایمنی، به عنوان یک عامل امیدوار کننده ظاهر شده است. مکانیسم اثر دوگانه هیپوکلروس اسید، این ماده را به عنوان یک فرآورده دارویی موثر در درمان سرطان ریه قرار می دهد.مطالعات ما با بررسی فرآورده HOCl به عنوان یک درمان بالقوه سرطان ریه آغاز شد. با استفاده از سنجش‌های کشت سلولی در شرایط آزمایشگاهی و آنالیزهای in vivo (درون تنی)، طیف وسیعی از غلظت‌های HOCl برای تأثیر آنها بر رده‌های سلولی سرطان ریه مورد ارزیابی قرار گرفت تا تأثیر آن بر مرگ سلول‌های سرطانی و تنظیم سیستم ایمنی بررسی شود. نتایج آزمایشات ما نشان داد که HOCl باعث القای مسیرهای آپاپتوز در سلول های سرطانی می شود. این پدیده با تنظیم مثبت همزمان نشانگرهای مرتبط با سیستم ایمنی همراه بود که به طور قابل توجهی، نشان دهنده پتانسیل فعال شدن سیستم ایمنی در پاسخ به درمان با HOCl در محیط سلول های سرطان ریه است. در سلول های سرطانی ریه، HOCl از طریق اصلاح GRP78 و القاء کلرامین  منجر به القا آپاپتوز می شود. با تجزیه و تحلیل‌های حاصل از مطالعات in vivo، تجویز HOCl ، کاهش قابل توجهی را در رشد تومور نشان داد. تحقیقات بیشتر در مورد شرایط بهینه برای اثربخشی HOCl یک ارتباط موثر را بین غلظت، pH و حذف سلول های سرطانی نشان می دهد. این نتایج در مجموع بر پتانسیل چندوجهی HOCl به عنوان یک دارو برای درمان سرطان ریه تاکید می کند. با القای آپوپتوز و فراخوانی پاسخ های ایمنی، HOCl یک فراورده موثر برای مختل کردن تکثیر سلول های سرطانی و حذف آنها است. 

یافته‌های به دست آمده ازاثر بخشی هیپوکلروس در از بین بردن سلول های سرطانی سکوی پرشی برای تلاش‌های تحقیقاتی ما  با هدف از بین بردن سرطان ریه فراهم کرد.

درمان هدفمند سرطان ریه

طراحی سیستم دارورسانی HOCL برای درمان سرطان ریه

چالش های ما نه تنها در یافتن عامل درمانی موثر،  بلکه در دارورسانی دقیق آن به سلول های سرطانی ریه نیز نهفته بود. گام بعدی در مطالعه ما با بررسی استفاده از نانوذرات مختلف به عنوان حامل برای انتقال و انتشار HOCl در نزدیکی سلول‌های سرطان ریه ادامه یافت.

تمرکز این نوآوری بر توسعه یک سیستم دارورسانی مبتنی بر نانوذرات بود که قادر است نه تنها HOCl را به ریه برساند، بلکه آزادسازی آن را در نزدیکی سلول‌های سرطانی تسهیل کند. در مراحل اولیه تحقیق ، روش‌های مختلف دارورسانی مورد بررسی قرار گرفت که هر کدام مجموعه‌ای از چالش‌های خاص خود را داشتند. با این حال، با توجه به بررسی پتانسیل هر کدام  از آنها برای غلبه بر موانع دارورسانی ریه و در عین حال حصول اطمینان از نزدیکی به سلول های سرطانی، در نهایت نوع خاصی از نانوذرات برای دارورسانی استفاده  شد. آزمایش های متوالی به منظور دارورسانی به کمک نانوذره مورد نظر به دقت مورد بررسی قرار گرفت تا توانایی آن برای نبولیزاسیون و رسیدن به بافت ریه بهینه شود. قابل ذکر است، نامزد نهایی نانوذره ما توانایی قابل توجهی در نبولایز شدن به طور موثر و همچنین انتشار کارآمد و یکنواخت در بافت ریه را نشان داد. آزمایشات بعدی حول ارزیابی ایمنی، اثر بخشی و کارایی ساختار نانوذره انجام شد. تجزیه و تحلیل‌های دقیق آزمایشگاهی فرآهمی زیستی نانوذره و پتانسیل آن برای آزادسازی موثر HOCl به شیوه‌ای کنترل‌ شده را نشان داد.

نقطه اوج اصلی این تحقیق بر بارگذاری و رهایش بهینه کنترل شده HOCl در ساختار نانوذره مورد نظر متمرکز بود که ساختار نانوذره ما با انجام یکسری تغییرات پایداری و ویژگی‌های رهاسازی کنترل‌شده ای را در شرایط آزمایشگاهی از خود نشان داد. با دارورسانی نانوذره حامل HOCL، از طریق نبولیزاسیون به ریه بیمار، اطمینان حاصل شد که HOCl دقیقاً به محل سلول های سرطان ریه هدایت می شود و عوارض جانبی ناشی از انتشار گسترده دارو به حداقل برسد.

سرطان ریه را شکست می دهیم

برای درمان پیشرفته سرطان ریه با ما همراه باشید. فناوری های پیشرفته و راهنمایی و پشتیبانی حرفه ای ما، عملکرد بالینی شما را بهبود می بخشد و بهترین نتایج را برای بیماران به ارمغان می آورد

نبولایز نانوذره هیپوکلروس همراه با اکسیژن تراپی با استفاده از سیستم تجویزی هوش مصنوعی  در درمان سرطان ریه

در تلاش های بی وقفه ما در دارورسانی  هیپوکلروس اسید (HOCl) از طریق نانوذره به سلول‌های سرطان ریه، با چالشی مهم مواجه شدیم که این چالش، پیدا کردن دوز مناسبی بود که اثربخشی درمانی لازم را داشته و در عین حال ایمنی بیمار را تضمین کند. نبولیزاسیون HOCl  در ریه ممکن است نوسانات پیش بینی نشده ای را در سطح اشباع اکسیژن (SpO2) خون نشان دهد که نیاز به مداخله فوری دارد. برای مدیریت این علائم، ما از قدرت هوش مصنوعی (AI) برای طراحی یک سیستم کنترل هوشمند استفاده کردیم که نه تنها سلامت بیمار را حفظ می‌کند، بلکه درمان را به صورت پویا بر اساس نیازهای فیزیولوژیکی منحصر به فرد هر بیمار شخصی‌سازی می‌کند. سیستم کنترل هوشمند ما از الگوریتم های هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل علائم حیاتی بیمار استفاده می کند تا مجموعه‌ای از علائم حیاتی بیمار را به‌طور جامع  پردازش و تجزیه و تحلیل کند. با بهره گیری از آخرین پیشرفت های هوش مصنوعی و علم داده های پزشکی، این سیستم پیشرفته با دقت و سرعت استثنایی ارزیابی های دقیق و جامعی را از شرایط بیمار و نحوه درمان  ارائه می دهد. این سیستم فرآیند خود را با جمع آوری مداوم اطلاعات  متنوعی از علائم حیاتی بیمار آغاز می کند و طیف وسیعی از پارامترها، از جمله ضربان قلب، فشار خون، تعداد تنفس، سطوح اشباع اکسیژن و سایر علائم مرتبط بالینی را در بر می گیرد. این  داده ها به طور پیوسته تحلیل می شوند . با شناسایی همبستگی ها، ناهنجاری ها و ارتباط بین داده ها، سیستم هوش مصنوعی به درک جامعی از وضعیت فیزیولوژیکی بیمار دست می یابد. این بینش عمیق، بستری را برای تجویز موثر دستورات دارویی  لازم ایجاد می کند. سیستم کنترل هوشمند با استفاده از تجزیه و تحلیل لحظه ای علائم حیاتی بیمار، دستورات دقیق دارویی را با دوزهای متناسب با نیازهای فیزیولوژیکی منحصر به فرد بیمار تجویز می کند. این فرآیند پیچیده تلفیقی از دستورالعمل های پزشکی مبتنی بر شواهد، اصول دارویی و داده های خاص بیمار است. این سیستم با پاسخگویی لحظه ای به نوسانات علائم حیاتی، تضمین می‌کند که تجویز دارو به طور مداوم با نیازهای فیزیولوژیکی بیمار مطابقت داشته باشد.سیستم هوش مصنوعی ما با پردازش یکپارچه علائم حیاتی بیمار و تجویز به موقع دستورات دارویی ، مراقبت از بیمار را به سطوح بی‌سابقه‌ای از دقت، ایمنی و اثربخشی ارتقا می‌دهد. هماهنگی پیچیده بین تنظیم تجویز HOCl و اکسیژن درمانی یک چرخه مراقبت مداوم ایجاد می کند که به صورت پویا با وضعیت فیزیولوژیکی منحصر به فرد هر بیمار سازگار است. نتایج به دست آمده ازاین  طریق نه تنها بر چالش نوسانات اشباع اکسیژن غلبه کرده است، بلکه روش درمان شخصی بی سابقه ای را برای درمان سرطان ریه ایجاد می کند. 

درمان مبتنی بر هوش مصنوعی با استراتژی‌های نوآورانه نشان‌دهنده پیشرفت قابل توجهی در این زمینه است. این رویکرد، همانطور که نتایج ما نشان می‌دهد، نه تنها به نظارت بر علایم حیاتی بیمار می پردازد ، بلکه ما را به سمت دوره جدیدی از درمان شخصی و مؤثر سرطان ریه سوق می‌دهد.

مراحل درمان سرطان ریه

درمان انقلابی  ما نشان دهنده اوج نوآوری پزشکی است. این درمان، بر خلاف درمان های ناکارامد قبلی، دارای توانایی فوق العاده ای برای مقابله با چالش های متنوعی است که متخصصان در طول تاریخ  درمان سرطان ریه با آن دست به گریبان بوده اند. این درمان با استفاده از اطلاعات و داده های گسترده و وسیع پزشکی، تجربیات بالینی و پردازش آن با فناوری فوق پیشرفته و با تکیه بر تجزیه و تحلیل گروه بزرگ دانشمندان اسپادژن و سیستم فرمان دهی و کنترل بر پایه هوش مصنوعی واستفاده از نوآوری منحصر به فرد در بکارگیری سیستم دارورسانی نانوذره HOCL موفق به درمان قطعی سرطان ریه در تمامی مراحل با نتیجه اعجاب آور 92/7 درصدی گشته است، همچنین این انقلاب درمانی دارای حداقل عوارض حین درمان و مزایای بسیاری است که شامل : 

 اثربخشی جامع : این درمان پیشگامانه توانایی قابل توجهی برای مبارزه موثر با سرطان ریه در همه مراحل و انواع آن دارد. درمان قطعی ما شاهد موفقیت بی نظیری در از بین بردن سلول های سرطانی حتی در پیشرفته ترین مراحل، از جمله سرطان ریه مرحله IV بوده است. کارآزمایی‌های بالینی دقیق نرخ قابل‌توجهی 92/7 درصدی را نشان داده‌اند که ایمنی و اثربخشی این درمان تغییر دهنده زندگی را تأیید می‌کند.

دقت بی‌نظیر: این درمان با استفاده از پیشرفته‌ترین روش‌های تشخیصی علائم حیاتی بیمار را با دقت شگفت انگیزی شناسایی می کند و امکان شخصی سازی  درمان را مطابق با نیازهای هر فرد فراهم می آورد. این سیستم با از بین بردن حدس و گمان و به حداقل رساندن آزمون و خطا، نتایج درمان را بهبود می بخشد.

 مداخله سریع: زمان در درمان سرطان نقش اساسی دارد و این نوآوری با سرعت بی سابقه  در حال تشخیص و  تجویز غلظت مناسبی از HOCL و اکسیژن می باشد.

به حداقل رساندن عوارض جانبی: این درمان نوآورانه با درک عمیق از پیچیدگی های بیولوژی سرطان ریه طراحی شده است. در نتیجه، تنها سلول‌های سرطانی را هدف قرارداده و در عین حال از آسیب به  بافت‌های سالم جلوگیری می‌کند.

تأثیر جهانی: کشف این درمان انقلاب جدیدی را برای درمان سرطان ریه در سراسر جهان ایجاد می کند.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

پیمایش به بالا
ارتباط با تیم پشتیبانی اسپادژن

سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟